KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

1. 05 Ekim- 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Türkiye genelinde kampanyaya dahil seçili magazalardan tek seferde en az 300,00 TL ve üzeri Arzum firmasına ait kampanyaya dahil oldugu belirtilen tüm kisisel bakım ürünlerinden satın alan Türkiye'de ikamet eden, 18 yasını doldurmus gerçek kisi tüketiciler, www.guzellikarzumdan.com adresinde yer alan kampanya web sitesindeki Kampanya Katılım Kosullarına uygun olarak kampanya katılımında bulunmaları sartı ile sadece www.guzellikarzumdan.com adresinde bulunan tüm Watsons Magazaları’nda geçerli olup ve tek sefere mahsus kullanılabilecek olan 30,00-TL (Otuz Türk Lirası) degerindeki hediye çeki hakkı promosyonundan faydalanma hakkı elde edeceklerdir. Watsons hediye çeki, Watsons Card ile yapılacak alısverislerde geçerlidir.

2. Tüketiciler, fatura tarihinden itibaren 15 (onbes) gün içerisinde www.guzellikarzumdan.com adresine giris yaparak Kampanya Katılım Kosullarını okumalı, kabul ettikleri takdirde basvuru adımlarını takip ederek, alısveris faturalarını sisteme yükleyip, istenilen bilgileri eksiksiz ve gerçege uygun olarak doldurarak kampanya katılım basvurusunda bulunmalıdırlar. Kampanya düzenleyicisi tarafından, basvuru tarihinden itibaren 3 is günü içerisinde tüketicilerin basvuru formunda belirtmis oldukları telefon numaralarına SMS yolu ile 30,00-TL degerinde 1 adet Watsons hediye çeki kodu gönderilir. Hediye çeki kodları 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olup, geçerliligini yitiren kodların yerine yenisi verilmez. 30,00-TL degerindeki hediye çeki hakkı promosyonu bölünerek veya parçalı olarak kullanılamaz, farklı iki alısveris içerisinde bakiye devri yapılamaz. 30,00 TL altında yapılan alısverislerde kullanılan hediye kodları, 30,00 TL’nin tamamı kullanılmıs olarak kabul edilir. Her bir tüketici kampanyadan sadece 1 (bir) defa faydalanabilir.

3. Tüketiciler, Kampanyaya dahil magaza ve ürünlere kampanya web sitesinden ulasabilecek olup, Kampanyadan faydalanacak olan hak sahibi tüketiciler, kampanyaya katılmadan evvel www.guzellikarzumdan.com adresinde bulunan Kampanya Katılım Kosulları’nı ve de Kisisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme, Beyan ve Onay Formu’nu eksiksiz ve dikkatlice okumak ve onayladıkları takdirde kampanyaya katılmakla mükelleftirler. Tüketicilerin kampanyaya katılımı halinde, kosulları kabul ettikleri varsayılır.

4. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.

5. Kampanya www.arzum.com.tr’de geçerli değildir.

6. Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.S. ve BA Life Pazarlama Reklam Org. Tic. ve Ltd. Sti. Kampanya’yı belirtilen tarihten önce sonlandırma veya Kampanya kosullarında degisiklik yapma hakkını saklı tutar.