Deloitte Private

Arzum, Deloitte Private tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "En İyi Yönetilen Şirketler" programında finale kaldı ve en iyi yönetilen şirket ödülünü kazandı.

Marketing Türkiye

Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen ve 2019 yılının en cool markalarının seçildiği “Cool Markalar Araştırması”nda küçük ev aleti kategorisinde Türk tüketicilerinin en cool bulduğu marka 4 senedir olduğu gibi 2019'da da Arzum oldu.

22. Geleneksel Tüketici Ödülleri

Arzum, Ticaret Bakanlığınca 22'ncisi düzenlenen Geleneksel Tüketici Ödülleri'nde "Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü’nün sahibi oldu.

Stevie Awards

Müşteri Hizmetleri Başarısı ile Stevie Awards Altın Ödülü

Design Turkey

OKKA Grandio Duo inovasyon ve markalaşma alanında Türkiye'nin en büyük ödül organizasyonlarından birisi olan Design Turkey tarafından “İyi Tasarım” ödülüne layık görüldü.

Plus-X Awards

Arzum Waffy MaxDünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerinde, “Kullanım Kolaylığı” ödülüne layık görüldü.

Plus-X Awards

Arzum Waffy MaxDünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerinde, “Tasarım” ödülüne layık görüldü.

IF Design Award

Arzum Olimpia Power, 60 yılı aşkın süredir dünyanın en önemli tasarım ödüllerinden biri olan IF Design Awards’da “Tasarım” ödülüne layık görüldü.

Design Turkey

Arzum OKKA Grandio ve Arzum Olimpia Power, inovasyon ve markalaşma alanında Türkiye'nin en büyük ödül organizasyonlarından birisi olan Design Turkey tarafından “İyi Tasarım” ödülüne layık görüldü. Arzum OKKA Beangourmet “Üstün Tasarım” ödülüne layık görüldü.

Plus X Award

Dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerinde, Arzum Olimpia Plus, Arzum OKKA Grandio ve Arzum OKKA Beangourmet “Kullanım Kolaylığı” ödülüne layık görüldü. Arzum Technoart El Blender, Arzum Olimpia Plus ve Arzum OKKA Grandio''Tasarım'' ödülüne layık görüldü. Arzum Technoart El Blender “İşlevsellik” ödülüne layık görüldü. Arzum OKKA Grandio “Yüksek Kalite” ödülüne layık görüldü.

Design Turkey

Arzum Techoart El Blender, inovasyon ve markalaşma alanında Türkiye'nin en büyük ödül organizasyonlarından birisi olan Design Turkey taradından “İyi Tasarım” ödülüne layık görüldü.

Haus&Garten

Almanya’nın prestijli kurumlarından Haus&Garten tarafından gerçekleştirilen testlerde geleneksel pişirme yöntemi, kullanım kolaylığı, güç tüketimi ve elde edilen kahvenin ideal sıcaklığı gibi farklı kriterlerde yapılan değerlendirmeler sonucunda, kategorisinin en iyisi olarak tanımlanan Arzum OKKA Minio “ Gut” ( İyi/başarılı) kahve makinesi seçilmiştir.

Plus X Award

Dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerinde, Arzum Tostçu Delux Izgara, Arzum Çaycı Heptaze, Arzum OKKA Minio dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerine layık görüldü. Arzum Prostick El Blender Seti, Arzum Çaycı Heptaze “İşlevsellik” ödülüne layık görüldü. Arzum OKKA Minio, Arzum Tostçu Delux Izgarai “Kullanım Kolaylığı” ödülüne layık görüldü. Arzum OKKA Minio ve Arzum Çaycı Heptaze, “Yılın En iyi Ürünü” ödülüne layık görüldü.

Reddot Design Award

Arzum OKKA Minio, uluslararası kalite simgelerinden biri olan ve 37 tasarım uzmanından oluşan jüri tarafından Red Dot ödülüne layık görüldü.

IF Design Award

Arzum Çaycı Heptaze ve Arzum OKKA Minio, 60 yılı aşkın süredir dünyanın en önemli tasarım ödüllerinden biri olan IF Design Awards’da “En İyi Tasarım” ödülüne layık görüldü.

Haus&Garten

Almanya’nın prestijli kurumlarından Haus&Garten tarafından gerçekleştirilen testlerde geleneksel pişirme yöntemi, kullanım kolaylığı, güç tüketimi ve elde edilen kahvenin ideal sıcaklığı gibi farklı kriterlerde yapılan değerlendirmeler sonucunda, kategorisinin en iyisi olarak tanımlanan Arzum OKKA “ Gut” ( iyi/başarılı) kahve makinesi seçilmiştir.

IF Design Award

Arzum Colorfit, 20'den fazla ülkede seçilmiş uzman jürisiyle 1953'ten beri uluslararası alanda mükemmel tasarımın sembolü olan “IF Tasarım” ödülüne layık görüldü.

Plus X Award

Dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus-X ödüllerinde, “Dizayn” ve “Kullanım Kolaylığı” dallarında ödüle layık görüldü. Aynı zamanda Arzum OKKA Plus-X ödüllerinde “Yılın En iyi Ürünü” ödülünün de sahibi oldu.

IDA Design

Arzum OKKA, IDA Design Ödülleri’nde Silver Winner ve Honourable Mention ödüllerine layık görüldü.

Red Dot Award

Arzum OKKA, 1955’ten beri dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot 2014 tasarım ödülüne layık görüldü.

Hong Kong Award for Industries

Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi, Hong Kong'un resmi kurumları tarafından 7 farklı kategoride başarılı uygulamaları ve mükemmeliği teşvik etmek amacıyla desteklenen Hong Kong Awards For Industries'de ''Tüketici Ürün Tasarımı” ödülüne layık görüldü.

Good Design Award

Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi, 1957 yılından bu yana Japonya' da düzenlenen ve tasarım dünyasının en değerli yarışmalarından biri olan Good Design Award'da ''İyi Tasarım'' ödülüne layık görüldü.

Plus X Award

Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi, sektörün en saygın ödüllerinden biri olarak bilinen Plus X Award'da, kendi kategorisinde 'Yılın En iyi Ürünü'' ve ''Tasarım'' ödüllerinin sahibi oldu.

If Design Award

Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi, tasarım alanında dünyanın en saygın ve bağımsız ödül organizasyonlarından biri olan IF Design Award'da ''IF Tasarım'' ödülüne layık görüldü.

Design Turkey

Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi, inovasyon ve markalama alanında Türkiye'nin en büyük ödül organizasyonlarından biri olan Design Turkey tarafından ''Üstün Tasarım'' ödülüne layık görüldü.

European Consumers Choice

Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi, European Consumers' Choice Ödülü’nün sahibi oldu.

Design Turkey

Arzum Cezve Design Turkey'de İyi Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.