sadsad x
asdasd
Sponsorluklar
Arzum, yenilikçilik ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle tüm paydaşlarının memnuniyetini arttırmayı, hep daha kaliteli ürünler ve hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
Satranç Turnuvaları Sponsorluğu
Satranç Turnuvaları Sponsorluğu Türkiye Satranç Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nın sponsorluğunu Arzum Elektrikli Ev Aletleri olarak 2009’dan beri sürdürmektedir. Gelişme çağındaki çocukların eğitimi ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak ve satranç eğitimini teşvik etmek amacıyla yer aldığımız almaktadır. Arzum olarak satranç sporuna gönül vermiş kadınlara destek olmaktan gurur duymaktadır.
Golf Turnuvaları Sponsorluğu
Golf turnuvaları da Arzum’un önem verdiği etkinlikler arasında bulunmaktadır. Şirket, 2013 yılında ilk defa düzenlenen, “Arzum Super Lig Matchplay, Tekler Karışık Chip and Put Golf Turnuvası’nın ana sponsoru olarak yer almıştır. 21 Aralık 2013’te başlayıp 3 ay süren turnuvanın ödül töreni 25 Mayıs tarihinde düzenlenmiştir.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Anlayışımız
Temelleri 1953 yılında atılan Arzum, değerleri doğrultusunda yaşadığı topluma ve çevreye karşı özen gösterirken; Türkiye’ye değer katmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Toplumsal sorumluluk anlayışının odağına yerleştirdiği eğitim konusundaki öncelikli amacını, eğitim çağındaki gençlere destek vermek olarak belirlemiştir. Gerçekleştirilen çalışmalar arasında görme engelliler ile çeşitli projeler ve Türkiye’nin farklı noktalarında okullara yardımlar yer almaktadır
Arzum Gönüllüleri Ve Aktiviteler
Arzum Gönüllüleri, büyük bir özenle düzenledikleri aktivitelerde ihtiyaç sahiplerine uzattıkları elleriyle mutluluk dağıtmaktadır. Arzum’un şirket olarak gerçekleştirdiği sponsorluklar, ekip ruhunun bir diğer başarısı olarak yer almaktadır. Arzum Gönüllüleri, mesai saatleri haricindeki zamanını gönüllülük kapsamındaki çalışmalarıyla hep bir adım daha ileri taşımaktadır. Arzum çalışanlarının maneviyat ruhuna sahip olması, farklarını ortaya koyan en büyük etken.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.