sadsad x
asdasd

Arzum Küçük Ev Aletleri

1966’dan beri Türkiye’de hemen her eve girmiş, teknolojisi, tasarımı ve yenilikçi kişiliği ile tüketicilerin hayatlarına kolaylık sağlayan Arzum, başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. 2001 yılında 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla yerel ve uluslararası birçok prestijli ödülün yanı sıra 2014 yılında Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi ile yurt içi ve global pazarda büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir. Arzum, yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştirmesinin yanı sıra dünyanın 35’e yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşırken 2019 yılında dünyaca bilinen marka Ducati ile erkek bakım ürünleri kategorisinde sektörde fark yaratacak yeni güçlü bir birlikteliğe imza attı. İtalyan tasarımı ve yüksek performansı buluşturan Ducati By Arzum markası, heyecan verici, gücünü hissettiren tavrı ve yaklaşımıyla erkek bakım ürünleri pazarına yeni bir soluk getirecek.

Büyük Değerlerle Gelecekte Arzum Var

Sadece müşterilerimiz için değil çalışanlarımız için de iş sağlığı ve güvenliği konularından sosyal sorumluluk bilincine kadar gerek eğitim gerek sosyal faaliyet süreçleriyle ele alınan vizyoner marka tavrına sahip. Daha çalışkan, daha ahlaklı, daha anlayışlı ve da iyi bir birey ve marka olma yolunda atılan birçok adım var.

Çevreye Duyarlılıkta Arzum Var

Tüm çalışanları ile birlikte ulusal ve uluslararası tüm mevzuatlara uyarak üretim süreçlerinin her anında dünyaya ve doğaya daha çok saygı prensibiyle faaliyet gösteren bir anlayış var. Bugün ve gelecekte daha çok çevreye duyarlı ürün ve sektöre bu konuda her zaman öncü olma sorumluluğu var.

Kalite Odaklılıkta Arzum Var

Değişen ve her gün gereksinimleri artan dünyada güncel ve ileri teknolojiyi takip ederek kolay satın alınabilir ve kullanılabilir kaliteli ürünler sunmak ve bu ürünlerle birlikte her an ulaşılabilir hizmet kalitesini her gün daha da geliştirmek var.

Dünyanın Saygın Markaları Arasında Arzum Var

Ürettiği her ürünle yenilikçi ve kaliteli ürün yönünü daha çok gösteren bir başarı, bugün dünyanın 35’e yakın ülkesinde 10 milyon eve keyif, kolaylık ve ileri teknoloji sunarak güzel anlara eşlik etmenin mutluluğu ve her yeni adımda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğu var.

Yaşamda Arzum Var

Bugün gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yaşamın her alanında yenilikçi teknolojisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka değerleri ile Arzum var. Keyifte Okka Türk Kahve Makinesi, nefis lezzetlerde Arzum Technoart El Blender, işte, yolda, okulda Arzum Shake’N Take, temizlikte Arzum Olimpia Power, ütüde Arzum Steamart Lux, güzellikte Bellisima Beach Waves.

Mutfakta Arzum Var

Gıda Hazırlama kategorisinde blenderdan, mutfak robotuna, doğrayıcıdan, miksere, kıyma makinesinden, katı meyve sıkacağına, narenciye sıkacağından, kahve öğütücüsüne; Pişirme ve Kızartma kategorisinde ekmek kızartmadan, tost ve ızgara makinelerine, waffle makinesinden, mini/ midi fırına, fritözden, ekmek yapma makinelerine birçok ürünle mutfakta kolaylık, şıklık, lezzet var.

Keyifte Arzum Var

İçecek kategorisinde Türk kahvesi makinelerinden, çay makinelerine, su ısıtıcılardan, filtre kahve makinelerine birçok ürünle yaşamınızda keyif, hoş sohbet, birliktelik var.

Temizlikte Arzum Var

Elektrikli ev aletleri kategorisinde torbalıdan, torbasız elektrik süpürgelerine, dikey elektrikliden, dikey şarjlı süpürgelere birçok ürünle evinizde değişim, yüksek performans ile size zaman var.

Güzellikte Arzum Var

Kişisel Bakım kategorisinde saç bakımından, yüz ve vücut bakımına birçok ürünle hayatınızda, kolaylık, tarz, güzellik var. Erkek bakım serisini keşfet, gücü hisset.

Yüksek Buhar Gücüyle Ütüde Arzum Var

Ütü kategorisinde buharlı ütüden, buhar kazanlı ütülere, seyahat ütüsünden, ütü masasına birçok ürünle yaşamınızda rahatlık, kolaylık, keyif var.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.