sadsad x
asdasd
Kalite Politikamız
Arzum, yenilikçilik ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle uyumlu olarak; tüm paydaşlarının memnuniyetini arttırmayı, sürekli iyileştirme felsefesi ile eder-değer dengesini yükseltmeyi amaçlar. Tercih edilen işveren olmak ve Operasyonel mükemmellik için çalışmalar gerçekleştirir. Bunun için sistematik sürekli iyileştirme faaliyetleri organize eder ve tüm yasal şartlara uygunluk sağlar.
Kalite Yaklaşımımız
Arzum, tüm iş ortaklarına kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla, şirket içi uygulamalarını izlenebilir ve ölçülebilir bir şekilde planlamaktadır. Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek, kalite felsefesini tüm çalışanlara benimsetmek ve hissettirmek, kalite yaklaşımının en önemli yapıtaşlarındandır.
Turquality / Marka Destek Programı
Arzum, 2011 Mayıs ayında, bir devlet teşviki olan ve Turquality kapsamında yer alan Marka Destek Programı'na alındı. Bu destek ile ihracata yönelik pazarlama, satış, satış sonrası hizmetler, ofis kurulumları vb. birçok alanda finansal destek alınacak ve "dünya markası olma" yolunda daha emin adımlar ile ilerlenecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.