Arzum'da Hayat
Çalışma Gün ve Saatleri
Arzum’da hafta içi her gün esnek çalışma saatleri uygulanmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız istedikleri başlama saatinde çalışmaya başlayıp, bununla uyumlu saatte mesailerini tamamlayabilmektedirler.
İşe Başlama Saati : 07:00 – 09.00
Çıkış Saati : 16:00 – 18.00
Sosyal Yaşam
Şirketimiz, İstanbul’un merkezi Haliç’te tarih ve kültürün buluştuğu yerde kurulu Flat Ofis Çarşı içinde modern ofislerde faaliyet göstermektedir. Çalışanlarımız Flat Ofis’de yer alan restaurant, cafe, spor merkezi, kuru temizleme ve bankamatik hizmetlerinden yararlanmaktadır. Ayrıca ofisimizde tüm çalışanların yararlanacağı playstation kösesi, OKKA Cafe ve kütüphane yer almaktadır.
Sağlık Hizmetleri
Tüm çalışanlarımız, işe başladıkları ilk günden itibaren özel sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası kapsamına alınmaktadır. Koruyucu hekimlik kapsamında, tüm çalışanlarımıza yılda bir kez kapsamlı sağlık taraması uygulanmaktadır. Bununla birlikte, haftanın belli gün ve saatlerinde çalışanlarımızın sağlık sorunları ile ilgilenen işyeri hekimi görev yapmaktadır.
Sosyal Aktivite Kulüpleri
Çalışanlarımızın motivasyonlarını yükseltmek, aralarındaki etkileşimi ve paylaşımı artırmak ve sosyal & kültürel bütünleşmeyi sağlamak için, şirketimizde;

• Gezi
• Spor
• Sanat & Hobi
olmak üzere 3 Sosyal Aktivite Kulübü faaliyet göstermektedir. Bu kulüpler, üyeleri tarafından seçilen gönüllü başkanlar tarafından yönetilmekte ve bütçeleri şirket tarafından desteklenmektedir.
Sosyal Etkinlikler
Arzum’da geleneksel şirket pikniği, doğum günü kutlamaları ve çeşitli toplantılar ile çalışma arkadaşlarımız iş dışında da birlikte zaman geçirirler.
Teknolojik Ofis
Çalışanlarımızın hem ofis içinde hem de uzaktan rahat ve verimli çalışabilmeleri için teknolojiden yararlanılmaktadır. Bu bağlamda çalışanlarımıza aşağıdaki imkanlar sunulmaktadır:

• 3G destekli Smartphone
• Şirket ağına uzaktan erişim
• Dizüstü bilgisayar
• Wireless çalışma olanağı
Ofislerimizden Görüntüler