SEPET ÖZETİ Arzum SEPETİNİZ BOŞ
ÜYE OL GİRİŞ YAP
ARAMA

Lütfen bulmak istediğin ürünler ile ilgili bir anahtar kelime yazınız ve arama düğmesine basınız.

Arzum
Arzum Arzum MENÜ Arzum Arzum Arzum
0

Kalite Politikamız

Arzum, yenilikçilik ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle tüm paydaşlarının memnuniyetini arttırmayı, hep daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Kalite Yaklaşımımız

Arzum'da Kalite Güvence fonksiyonu İnsan Kaynakları Bölümüne bağlı, Teknik Kalite fonksiyonu ise Tedarik zinciri Bölümüne bağlı olarak yapılanmaktadır. Bu şekilde, kalite strateji ve uygulamalarının tüm şirketçe biliniyor ve işe yansıtılıyor olması da güvence altına alınmaktadır. 

Arzum, tüm iş ortaklarına kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla, şirket içi uygulamalarını izlenebilir ve ölçülebilir bir şekilde planlamaktadır. Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek, kalite felsefesini tüm çalışanlara benimsetmek ve hissettirmek, kalite yaklaşımının en önemli yapıtaşlarındandır.

Turquality / Marka Destek Programı

Arzum, 2011 Mayıs ayında, bir devlet teşviki olan ve Turquality kapsamında yer alan Marka Destek Programı'na alındı. Bu destek ile ihracata yönelik pazarlama, satış, satış sonrası hizmetler, ofis kurulumları vb. birçok alanda finansal destek alınacak ve "dünya markası olma" yolunda daha emin adımlar ile ilerlenecektir.

Arzum