SEPET ÖZETİ Arzum SEPETİNİZ BOŞ
ÜYE OL GİRİŞ YAP
ARAMA

Lütfen bulmak istediğin ürünler ile ilgili bir anahtar kelime yazınız ve arama düğmesine basınız.

Arzum
Arzum Arzum MENÜ Arzum Arzum Arzum
0

ARZUM’DA HAYAT

ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİ
Çalışma haftamız Pazartesi gününden başlar Cuma günü sona erer.
İşe Başlama Saati : 08:00
Çıkış Saati : 17:00

SOSYAL YAŞAM
Şirketimiz, İstanbul'un merkezi Haliç'te tarih ve kültürün buluştuğu yerde kurulu Flat Ofis Çarşı içinde modern ofislerde faaliyet göstermektedir. Çalışanlarımız Flat Ofis'de yer alan restaurant, cafe, spor merkezi, kuru temizleme, bankamatik ve kuaför hizmetlerinden yararlanmaktadır. Ayrıca ofisimizde tüm çalışanların yararlanacağı playstation kösesi ve kütüphane yer almaktadır.

Arzum Arzum Arzum

SAĞLIK HİZMETLERİ
Tüm çalışanlarımız, işe başladıkları ilk günden itibaren özel sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası kapsamına alınmaktadır. Koruyucu hekimlik kapsamında, tüm çalışanlarımıza yılda bir kez kapsamlı sağlık taraması uygulanmaktadır. Bununla birlikte, haftanın belli gün ve saatlerinde çalışanlarımızın sağlık sorunları ile ilgilenen işyeri hekimi görev yapmaktadır.

SOSYAL AKTİVİTE KULÜPLERİ
Çalışanlarımızın motivasyonlarını yükseltmek, aralarındaki etkileşimi ve paylaşımı artırmak ve sosyal & kültürel bütünleşmeyi sağlamak için, şirketimizde;
• Gezi,
• Spor,
• Sanat & Hobi
olmak üzere 3 Sosyal Aktivite Kulübü faaliyet göstermektedir. Bu kulüpler, üyeleri tarafından seçilen gönüllü başkanlar tarafından yönetilmekte ve bütçeleri şirket tarafından desteklenmektedir.

Arzum Arzum Arzum Arzum Arzum

SOSYAL ETKİNLİKLER
Arzum’da geleneksel şirket pikniği, doğum günü kutlamaları ve çeşitli toplantılar ile çalışma arkadaşlarımız iş dışında da birlikte zaman geçirirler.

Arzum Arzum Arzum Arzum

TEKNOLOJİK OFİS
Çalışanlarımızın hem ofis içinde hem de uzaktan rahat ve verimli çalışabilmeleri için teknolojiden yararlanılmaktadır. Bu bağlamda çalışanlarımıza aşağıdaki imkanlar sunulmaktadır
• 3G destekli Smartphone,
• Şirket ağına uzaktan erişim,
• Dizüstü bilgisayar,
• Wireless çalışma olanağı
Arzum